لینک پسوردهای دانشگاهی و پایگاههای وبلاگ

کسانی که دنبال پسوردهای دانشگاهی هستند به قسمت نظرات مراجعه نمایند. لطفا نظرات خودتان در این قسمت ننویسید. این قسمت مخصوص پسوردهای دانشگاهی است.

عزیزانی که دنبال کتاب باشند میتوانند برخی از کتابهای مورد نیاز خود را  در  پایگاههایی مثل  نت لایبرری که لینک های مورد نظر در سایت پایگاههای اطلاعاتی آمده است بصورت آنلاین مطالعه نمایند و برخی را نیز می توانند از جی استور بگیرند. ولی چند سایت روسی هم هستند که کتاب رایگان می دهند.

از جمله  روی اعداد زیر کلیک نمایید:

    یک ۱                              دو ۲

برخی دیگر را نیز با توجه به رشته تان از پایگاههای اطلاعاتی مربوطه می توانید بگیرید.

اما نحوه استفاده از سایت ۱ این است که بعد از جستجوی مربوطه می توانید کتابهایی را که جلوی آنها عبرت File copy  نوشته شده را دانلود نمایید برای اینکار روی عبارت File copy   کنار کتاب مورد نظرتان کلیک نمایید.

در مورد سایت ۲ موضوع مر بوطه را انتخاب نموده (با کلیک روی آن) و سپس از بین لیست کتاب را انتخاب و روی آن کلیک نمایید . بعد از ۲۸ ثانیه وقتی عبارت Ready را دیدید با کلیک روی لینک پایین صفحه که عنوان کتاب است آن را دانلود نمایید.

ضمنا این دو سایت روسی بوده و از فایل های  djvu استفاده می کنند و بندرت از  pdf استفاده می نمایند. پس حتما باید djvu داشته باشید تا آنها را بخوانید